Dekontaminace I/2024 – Drogy vrací úder

Vy si píšete a my odpovídáme. Zdá se, že čísla Dekontaminace, která se zaměřují na drogy jsou oblíbená, a ve zpětných vazbách si stále píšete o nové informace o drogách, případně nám píšete o oprášení starých, ale stále platných informacích o drogách „tradičních”.

Tak jsme to vzali od podlahy a přinášíme vám nové informace o fenoménech, jako je třeba nikotin, oprašujeme starou známou makovinu a vzhledem k tomu, že jsme si toto číslo nazvali podle úspěšného dílu kultovní filmové série, tak jsme se zaměřili i na to, když nám drogy vrátí úder.

Takový relaps je krásný případ vrácení úderu. Vyhrál jsem nad drogovým impériem a užívám si klidu, ale najednou se nade mnou zvedne temný stín kulaté butylky rumu smrti a vše, co jsem budoval je ztraceno a svou základnu abstinence musím postavit znovu a lépe.Nebo mi vrátí úder rovnou po užití, nečekám takovou sílu a začnu se dusit. Pak se hodí, když je kolem zkušený člověk, který mi dokáže uká- zat cestu z temné strany syndromů a psychóz do světla příčetnosti.

-Zadek-